TUTVUSTUS

OÜ Roomaja asutati novembris 2004 eesmärgiga arendada ja teadvustada looduslike materjalide kasulikkust inimestele ning selle tähtsust ümbritsevale keskkonnale.

Tegeleme peamiselt pillirooplaadi ja pilliroomultši tootmise ning müügiga ja pilliroomati ning pajuvitsamati müügiga.

Rooplaat materjalina on keskkonnasõbralik ning on olnud ehituses kasutusel juba sajandeid. Tänapäeval kasutatakse rooplaati palju ka aianduses ja disainimisel. Ehituses kasutati ja kasutatakse ka praegu pillirooplaati seinte ja lagede soojustamiseks ja heliisolatsiooniks. Õigete materjalidega maja ehitamine ja remontimine tagab ennekõike inimese tervise, maja tervise ja on keskkonnasõbralik. Pillirooplaat on leidnud tänu oma omadustele kasutust üle maailma ja see näitab inimeste teadlikkust keskkonna säilimise ja tervisliku elukeskkonna vajalikkusest.

Roomatt on samuti looduslik viimistlusmaterjal, mida peamiselt kasutatakse siseruumide krohvialuseks materjaliks, kuid saab kasutada ka dekoratiiv-elemendina sise- ja välistingimustes. Roomatt on krohvi alusmatina kasutusel olnud sajandeid – see on tõendiks selle toote efektiivsusest ja funktsionaalsusest.

Pajuvitsamatti kasutatakse peamiselt rull-aiana, kuid on võimalik kasutada ka sisekujunduses.

OÜ Roomaja meeskond on alati valmis abistama ning koolitama kõiki, kes on huvitatud meie toodete kasutamisest.

Me peame arvestama, et mida me täna ehitame jääb homme meie lapsi ümbritsevaks keskkonnaks.

Lisaks toodete müügile võime soovitada ka savi- ja lubikrohvitööde teostamist ning soovi korral värvimist looduslike värvidega meie koostööpartnerite poolt.