LUBIKROHV

Saviukumaja lubikrohvid on 100% looduslikud. Inspireerituna traditsioonilistest retseptidest, oleme loonud tänapäevased ja meistrisõbralikud tooted, mida kasutatakse nii ajalooliste hoonete restaureerimiseks kui modernsete hoonete viimistlemiseks. Lubikrohv sobib kasutamiseks nii hoonete fassaadidel kui interjööris. Lubikrohviga kaetud hoone saab aastatuhandete jooksul kogutud teadmiste kaitse ning interjööris mängib ta olulist rolli kvaliteetse sisekliima loomisel ja konstruktsioonide tulepüsivamaks muutmisel. 

Lubi viimistluskrohv sobib hästi jõulisemat pinnastruktuuri hindavale inimesele. Taludes ka kõrge niiskusrežiimiga tingimusi, on lubikrohv sobilik kasutamiseks vannitubades. Veega otseses kokkupuutes olevaid pindu tuleks täiendavalt katta spetsiaalse vett-hülgava lubi viimistluskrohvi Gekolkatiga.

Lubi peenviimistluskrohvid on väga hea nakkevõime, töödeldavuse ja pinnatugevusega ning sobivad seetõttu hästi ka kõige nõudlikumale pinnale. Lubi peenviimistluskrohve saab toonida Saviukumaja looduslike värvimuldadega. Trafarettide ning sgrafiito tehnika abil saab pindu rikastada mitmevärviliste ornamentide ja mustritega. 

Lubikrohvide hinnakirjaga tutvu siin